András Pátkai - podpora Izraele na společenské úrovni

pridal/a Církev víry Milost Praha dňa 16. 2. 2014
3037 počutí stiahni audio

András Pátkai je současné době ředitelem Israel Allies Foundation (IAF) pro Evropu. Vyučuje, jak prakticky podporovat Izrael na společenské úrovni v církvi i mimo ni.
Součástí záznamu je i svědectví Josiase… viac
Terschürena, rovněž pracovníka Israel Allies Foundation.

András Pátkai má silné zázemí v mezinárodních záležitostech, a to v podnikání i v politických aktivitách. Je držitelem titulu MA z anglické historie, literatury a lingvistiky. Také má titul v oblasti vzdělávání z Univerzity v Budapešti, kde studoval hebrejštinu, židovskou historii a kulturu. Po svém studiu, András strávil rok v Izraeli.

Pracoval jako certifikovaný realitní poradce, znalec a generální ředitel přední komerční televizní stanice. Pak se věnoval podnikání v oblasti bezpečnosti, energetiky, médiích a sektoru nemovitostí ve střední a východní Evropě.

András také žil v několika afrických zemích, mluví několika jazyky. Cestoval po celé Evropě, Rusku, Americe, Číně a jihovýchodní Asii. Za uplynulých 20 let se aktivně podílí na podpoře komunikace mezi evropskými organizacemi a křesťanskými církvemi s Izraelem. V roce 2009 András byl představen organizaci IAF a Knessetu v Jeruzalémě pastorem Sándorem Némethem ze Zboru Víry. V současné je ředitelem Israel Allies Foundation (IAF) pro Evropu. Andras je ženatý a má šest dětí.

Mesto:
Tagy:

Vlož audio alebo video z MTV na svoju stránku.
Skopíruj a umiestni embed HTML kód nižšie.

Podobné videá

MTV:

Napíš nám:

Twitter: